Official

“Official” kelimesi İngilizce kökenli bir lügat olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “yer” veya “iş” demeına gelir. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda el ve hükümet nöbetlerinde kullanılırdı.

Midi Çağ süresince, “official” kelimesi, hükümet veya kilise tarafından atanmış bir görevliyi tarif etmek yürekin kullanılmaya çıbanlandı. Bu görevliler, örneğin mevki daireleri veya kiliselerde çeşitli nöbetlerle mesul olan kişilerdi.

Zamanla, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi veya yetkili bir konumda kâin rastgele bir kişhayırlı tarif etmek yürekin kullanılmaya çıbanlandı. Günümüzde, “official” kelimesi ekseriyetle hükümet, spor veya iş dünyası üzere resmi bir konumda kâin kişgelecek veya kurumları tarif etmek yürekin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Zamanla, lügat resmi veya yetkili bir konumda kâin rastgele bir kişhayırlı tarif etmek yürekin kullanılmaya çıbanlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sineklikler BlogSineklikler Blog

Sineklikler Sonuçları ekseriyetle ishal emrazına niye olan ve bu hastalıklarla yan yana insanoğluın hariçkısında bulunan alakadar bakterilerdir. Dar sinekleri tarafından yayılan emrazın bazıları şunlardır:|Sinekler, hem taşıdıkları virüsler hem de verdikleri

Seo Fiyatları https://caps.name.tr/ https://sermayeyonetimi.name.tr/ https://sacmodelleri.name.tr/ https://finansbutcekontrol.name.tr/ https://freelanceseo.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al